جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دو گیلانی به عضویت تیم ملی فوتبال جوانان درآمدند

   دو گیلانی به عضویت تیم ملی فوتبال جوانان درآمدند

   دو گیلانی به عضویت تیم ملی فوتبال جوانان درآمدند

   مهدی هاشمی نژاد و محمدرضا محرمی از گیلان به عضویت تیم ملی فوتبال جوانان درآمدند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، دبیر هیات فوتبال استان گیلان اظهار داشت: از سوی کادر فنی تیم ملی فوتبال جوانان ایران اسامی بازیکنان این تیم برای حضور در بازی های تدارکاتی اندونزی اعلام شد که خوشبختانه دو فوتبالیست گیلانی نیز جزو ملی پوشان هستند.
   فرزاد سیری افزود: بر این اساس و با پایان یافتن اردوهای انتخابی تیم ملی فوتبال جوانان کشور، ۲۱ بازیکن به عضویت این تیم درآمدند که محمدرضا محرمی و مهدی هاشمی نژاد از گیلان نیز به عضویت تیم ملی درآمدند.
   وی ادامه داد: این دو فوتبالیست شایسته گیلانی به همراه سایر اعضای تیم ملی فوتبال جوانان ایران عازم اندونزی خواهند شد تا به همراه این تیم دو بازی تدارکاتی برابر تیم ملی جوانان اندونزی در جاکارتا برگزار کنند.
   دبیر هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد: البته سه فوتبالیست از استان گیلان در مرحله نهایی اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال جوانان ایران حضور داشتند که در نهایت از سوی سرمربی این تیم ، دو فوتبالیست گیلانی به عضویت تیم ملی درآمدند.
   سیری خاطرنشان کرد: امیدواریم مهدی هاشمی نژاد و محمدرضا محرمی دو فوتبالیست شایسته گیلانی در تیم ملی جوانان و در بازی های تدارکاتی این تیم بدرخشند تا بتوانند به همراه این تیم در رقابت های مختلف و قهرمانی آسیا حضور یابند.
   اخبار مرتبط
گیلان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,332,842
تعداد بازدید امروز : 549
تعداد بازدید دیروز : 2,169
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.