جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کسب دو مدال توسط کاراته کاران گیلانی در مسابقات سبک دای دو قهرمانی کشور

   کسب دو مدال توسط کاراته کاران گیلانی در مسابقات سبک دای دو قهرمانی کشور

   کسب دو مدال توسط کاراته کاران گیلانی در مسابقات سبک دای دو قهرمانی کشور

   کاراته کاران گیلانی در جریان مسابقات سبک دای دو قهرمانی کشور موفق به کسب دو مدال شدند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت: در بیست و سومین دوره مسابقات کاراته سبک دای دو قهرمانی کشور در تهران ، کاراته کاران گیلانی موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.
   سید فرهاد فقیه زاده افزود: در جریان این رقابت ها ، امیرمحمد نصیری کاراته کار گیلانی در رده سنی جوانان و در وزن ۶۵+ کیلوگرم پس از کاراته کارانی از استان های قزوین و تهران سوم شد و مدال برنز این مسابقات را کسب کرد.
   وی ادامه داد: همچنین حسین رحیمی دیگر کاراته کار شایسته گیلانی در جریان این رقابت ها و در رده سنی بزرگسالان ، در وزن ۷۰- کیلوگرم موفق شد پس از کاراته کاری از استان خراسان رضوی با کسب عنوان نایب قهرمانی مدال نقره این مسابقات را بر گردن بیاویزد.
   مسئول روابط عمومی هیات کاراته گیلان خاطرنشان کرد: همچنین جام اخلاق این دوره از رقابت ها در رده سنی نوجوانان به تیم کاراته سبک دای دو استان گیلان تعلق گرفت تا تیم گیلان علاوه بر کسب دو مدال ، جام اخلاق رده سنی نوجوانان را نیز کسب کند.
   در بیست و سومین دوره رقابت های کاراته سبک دای دو قهرمانی کشور، زبده ترین کاراته کاران این سبک از استان های مختلف کشور در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در سالن شهید حیدرنیا تهران با هم به رقابت پرداختند.
   اخبار مرتبط
گیلان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,332,843
تعداد بازدید امروز : 550
تعداد بازدید دیروز : 2,169
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.