جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ورزشکار گیلانی قهرمان مسابقات تیراندازی کشور شد

   ورزشکار گیلانی قهرمان مسابقات تیراندازی کشور شد

   ورزشکار گیلانی قهرمان مسابقات تیراندازی کشور شد

   مرحله چهارم مسابقات تیراندازی آزاد کشور با قهرمانی سجاد پورحسینی از گیلان پایان یافت.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، رئیس هیات تیراندازی استان گیلان اظهار داشت: در مرحله چهارم مسابقات تیرانداری سلاح های بادی کشور که در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، سجاد پورحسینی ملی پوش شایسته گیلانی توانست با اقتدار مقام قهرمانی را کسب کند.
   باب الله زارع افزود: پورحسینی با کسب مقام قهرمانی این مرحله ، برای سومین بار مقام قهرمانی در چهار مرحله از رقابت های تیراندازی آزاد کشور را تصاحب کرد تا در این خصوص نیز بین ورزشکاران کشور رکورددار باشد.
   وی ادامه داد: تیرانداز گیلانی پیش از این نیز در مراحل اول و دوم رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور عنوان نخست را کسب کرده بود و فقط در مرحله سوم به دلیل حضور در رقابت های ورزشی دانشجویان جهان، نتوانست در مرحله سوم این مسابقات حضور یابد.
   در چهارمین مرحله رقابت های تیراندازی قهرمانی سلاح های بادی آزاد کشور ، ۵۲۰ ورزشکار از استان های مختلف حضور داشتند که در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی با هم به رقابت پرداختند. سجاد پورحسینی در جریان رقابت های ورزش های دانشجویان جهان (یونیورسیاد) که ماه گذشته در ناپل ایتالیا برگزار شده بود نیز موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم شد که این مدال اولین مدال کاروان ورزشی ایران در این دوره از رقابت ها بود.
   اخبار مرتبط
گیلان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 5,260,165
تعداد بازدید امروز : 284
تعداد بازدید دیروز : 1,566
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.