جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • همگانی کردن ورزش در جامعه و استعدادیابی برای پشتوانه سازی ورزش قهرمانی از مهمترین اهداف ماست

   معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان در جمع خبرنگاران :

   همگانی کردن ورزش در جامعه و استعدادیابی برای پشتوانه سازی ورزش قهرمانی از مهمترین اهداف ماست

    همگانی کردن ورزش در جامعه و استعدادیابی برای پشتوانه سازی ورزش قهرمانی از مهمترین اهداف ماست

   نمایشگاه عملی و آموزشی دستاوردهای ورزش و جوانان گیلان کاری بزرگ متفاوت و خلاقانه است که عموم مردم می‌توانند از تسهیلات و خدمات آن استفاده کنند .

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، ابوالفضل صادقی در نشست خبری هفته تربیت بدنی و ورزش در جمع خبرنگاران گفت : امسال ۲۶۵ برنامه برای هفته تدارک دیده شده است که سعی کردیم از نظر کیفی و کاربردی برای مردم و مخاطبان تأثیرگذار و مثمر ثمر باشد .
   وی افزود یکی از ۱۰ برنامه شاخص و مهم این هفته نمایشگاه عملی و آموزشی دستاوردهای ورزش و جوانان گیلان است که از ۲۵ تا ۲۹ مهر در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند از تسهیلات و خدمات آن استفاده کنند .
   معاون ورزشی اداره کل گفت : تمامی هیئت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد به و دستگاه‌هایی چون آموزش و پرورش ، سپاه ، ارتش ، نیروی انتظامی شهرداری دانشگاه‌ها و بهزیستی در حوزه ورزش در این نمایشگاه مشارکت دارند .
   وی افزود : استعدادیابی ، آموزش و ثبت نام بصورت رایگان و بیمه ورزشی با تخفیف ویژه در این نمایشگاه اجرایی می‌شود که تاکنون اتفاق نیافتاده و کم نظیر است .
   ابوالفضل صادقی گفت : ما با برگزاری این نمایشگاه به دنبال همگانی کردن ورزش در جامعه و پشتوانه سازی ورزش قهرمانی با استعداد یابی و آموزش عملی رشته های ورزشی هستیم .
   وی گفت غرفه‌های فرهنگی جوانان ، کتاب ، بیمه ورزشی ، مشاوره رایگان ازدواج و خانواده مشاوره رایگان تغذیه و مکمل های ورزشی علم تمرین در این نمایشگاه برپا خواهد بود.
   اخبار مرتبط
گیلان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,714,370
تعداد بازدید امروز : 1,236
تعداد بازدید دیروز : 1,903
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.